ABB foto muhabirlerinin objektifinden "BAKAP"

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığında görev yapan foto muhabirleri, Başkent Ankara Kalkınma Projesi'ni (BAKAP) görüntüledi.

72 kez okundu.
ABB foto muhabirlerinin objektifinden

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığına bağlı olarak çalışan foto muhabirleri, Türkiye'nin en büyük tarım kampüsü ve rekreasyon alanı olan “Başkent Ankara Kalkınma Projesi (BAKAP)”ı görüntüledi. Türkiye'nin en büyük tarım kampüsü ve rekreasyon alanının bugün gerçekleşecek açılışı öncesinde Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin objektiflerine yansıyan fotoğraflar internet adresinde yayınlanmaya başladı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın 16 Eylül Cumartesi günü açılışını yapacağı BAKAP Tarım Kampüsü ve Rekreasyon Alanı’nda gece ve gündüz çekimler yapan foto muhabirleri 3,5 milyon metrekarelik arazinin her noktasını tek tek fotoğrafladı.

Açılış öncesinde fotoğraflar kamuoyuyla paylaşıldı

Büyük açılış öncesinde büyükşehir belediyesi ekiplerinin objektiflerine yansıyan BAKAP Tarım Kampüsü ve Rekreasyon Alanı’na ait fotoğraflar kamuoyuyla paylaşıldı. Adeta ünlü ressamların tablolarını andıran birbirinden güzel fotoğraflar dijital ortama taşınarak internet adresinde yayımlanmaya başladı.

BAKAP, bugün saat 19.00’da Sagopa Kajmer ve Haluk Levent konserleriyle açılacak. Gün boyu çeşitli etkinliklerin de düzenleneceği Türkiye'nin en büyük tarım kampüsü ve rekreasyon alanının açılışında yer alarak tarihe tanıklık etmek isteyen vatandaşlar için ring seferleri de düzenlenecek. Ring seferleri; 14.00-20.00 saatleri arasında Atatürk Spor Salonu, Altınpark, AŞTİ, Kızılay Zafer Çarşısı ve Gölbaşı Kütüphanesi önünden Gölbaşı Karaoğlan Mahallesi’ne kurulan BAKAP Tarım Kampüsü ve Rekreasyon Alanı’na, 21.30-23.00 saatleri arasında ise BAKAP’tan aynı noktalara gerçekleştirilecek.

Hibya Haber Ajansı

ABB foto muhabirlerinin objektifinden "BAKAP"
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
10. Eker I Run katılımcıları rekora koştu
10. Eker I Run katılımcıları rekora koştu
Toprak Razgatlıoğlu’ndan Portekiz’de üç podyum
Toprak Razgatlıoğlu’ndan Portekiz’de üç podyum