Sodexo’ya Türkiye Customer Experience Awards’tan 4 ödül

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme, müşteri deneyimini mükemmelleştirmek ve sürdürülebilir müşteri deneyimi sunmak amacıyla hayata geçirdiği projeleriyle Türkiye Customer Experience Awards’tan (TCXA) 4 ödül kazandı.

68 kez okundu.
Sodexo’ya Türkiye Customer Experience Awards’tan 4 ödül

Ürün ve servislerini dönüştürerek hem işverenlerin hem de çalışanların tüm ihtiyaçları için tek adres olmayı hedeflediklerini belirten Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı & İcra Kurulu Üyesi Serdar Güngör; “30 yıldır Türkiye’nin önemli kurumlarına ve bu kurumların çalışanlarına hizmet veren bir marka olarak en büyük önceliğimiz birlikte çalıştığımız firmaların güvenilir iş ortağı olabilmek. Özellikle son yıllarda dijitalleşmenin de etkisiyle değişen iş hayatı ve tüketici alışkanlıkları ile birlikte biz de ürün ve servislerimizi dönüştürerek hem işverenlerin hem de çalışanların tüm ihtiyaçları için tek adres olmaya odaklandık. Bugün, dönüşüm yolculuğumuzda aldığımız ödüllere yenilerini eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ödül, sadece geçmişteki başarılarımızın bir yansıması değil, aynı zamanda gelecekteki hedeflerimize olan taahhüdümüzü de gösteriyor. Mükemmeli yakalayana kadar gelişmeye ve dönüşmeye devam edeceğiz.” dedi.

Deneyimi ölçümleme projeleriyle müşteri memnuniyetini artırıyor

Service Tasarımı yaklaşımını agile çalışma modeli ile birlikte içselleştirerek Best CX Team of the Year kategorisinden altın ödül kazanan Sodexo, Best Measurement in CX kategorisinde de 360° ve uçtan uca deneyim ölçüm metodolojisiyle altın ödüle layık görüldü. Sodexo’nun bu metodolojisinde operasyonel KPI’lara ek olarak; müşteri deneyimi hem işlemsel hem de ilişkisel boyutta ölçümleniyor ve müşterilerin sorun ve taleplerinin, başarılı ve mutlu eden deneyimlere dönüştüğü bir ölçüm yönetim sistemi kullanılıyor.

Sodexo Türkiye, sürdürülebilir müşteri deneyimi operasyonlarını desteklemek için finans operasyonlarını da dönüştürüyor. “Müşteri Odaklı Finans” projesi ile finansal operasyonların müşteri deneyimi yolculuğu üzerindeki etkilerine odaklanan Sodexo’nun bu projesi de Best B2B Customer Experience kategorisinde altın ödül ile taçlandırıldı.

Dönüşümü sadece iş süreçlerinde değil bütünsel olarak tüm aşamalarında uygulayan Sodexo Türkiye, iş yerinde ve ötesinde çevre dostu ve çevreye duyarlı bir şekilde kişiselleştirilmiş bir çalışan deneyiminin nasıl sağlanabileceğinin anlatıldığı “Digital Seed” projesi ile Best CSR Initiative kategorisinde bronz ödül kazandı.

Hibya Haber Ajansı

Sodexo’ya Türkiye Customer Experience Awards’tan 4 ödül
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Bilecik ve Yozgat'ta aranan şüpheliler yakalandı
Bilecik ve Yozgat'ta aranan şüpheliler yakalandı
AB’li üreticiler Çin’e 391 bin otomobil ihraç etti
AB’li üreticiler Çin’e 391 bin otomobil ihraç etti