OKX, Solana Mobile ile iş birliği yaptı

Sektörde öncü rol oynayan kripto borsası ve yenilikçi Web3 teknoloji şirketi OKX bugün, Solana Mobile ile ortaklıklarını duyurdu.

79 kez okundu.
OKX, Solana Mobile ile iş birliği yaptı

OKX’in sektör lideri Web3 ürünlerini, tek bir güçlü ağ geçidi üzerinden Saga kullanıcılarının erişimine açan bu iş birliği, OKX uygulamasını da Solana Saga’nın dApp mağazasına taşıyarak onu, Solana Web3 akıllı telefonda kullanılabilen ilk borsa uygulamalarından biri hâline getirdi.

Solana Saga akıllı telefon, Web3 dünyasına mobil erişim konusunda çığır açıyor. Bu tür ortaklıklar ile OKX, dünyanın dört bir yanındaki insanların merkeziyetsiz uygulamalar (dApp’ler) ve hizmetlerle etkileşim kurma ve bunları kullanma biçimlerinin geleceğini yeniden şekillendiriyor.

Bu iş birliğini değerlendiren OKX’in Baş İnovasyon Direktörü Jason Lau şunları kaydetti: “Bu ortaklık Web3 dünyasının sınırsız olan potansiyelini ortaya koyuyor. OKX’in yeni nesil ürünlerini Solana Saga ile buluşturarak, Web3’ün mümkün kıldığı açık ve merkeziyetsiz bir geleceğe günlük erişimi çarpıcı bir şekilde yaygınlaştırıyoruz.” 

Hibya Haber Ajansı

OKX Solana Mobile ile birliği yaptı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
10. Eker I Run katılımcıları rekora koştu
10. Eker I Run katılımcıları rekora koştu
Toprak Razgatlıoğlu’ndan Portekiz’de üç podyum
Toprak Razgatlıoğlu’ndan Portekiz’de üç podyum