Bakan Işıkhan, Zonguldak’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Zonguldak programı kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

64 kez okundu.
Bakan Işıkhan, Zonguldak’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

Bakan Işıkhan’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar şu şekilde:

“Geçtiğimiz hafta Armutçuk Müessesesine ait yeraltı taşkömürü ocağında meydana gelen göçük nedeniyle Türkiye Taşkömürü Kurumu’nu ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Genel Müdür Sayın Muharrem Kiraz ile ülke ekonomimize değerli katkıları olan Kurumumuzun ihtiyaçlarını istişare ettik. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından müjdesi verilen 2 bin maden işçisi alımı için başvurular 25-29 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek.”

“Zonguldak Belediye Başkanımız Sayın Ömer Selim Alan’ı ziyaret ederek, ilimizde yapılan çalışmalar ve planlanan projeleri kendisinden dinledik. Zonguldak’ın Türkiye Yüzyılı’na yakışan bir şekilde büyümesi, kalkınması için yanındayız.”

“7 gün/24 saat esasıyla çalışarak vatandaşlarımıza hizmet sunan, İletişim Merkezi ALO 170 personeliyle Zonguldak’ta bir araya geldik.  10 ilde lokasyonu bulunan iletişim merkezimiz; Bakanlığımız, SGK ve İŞKUR tarafından sunulan hizmetlerle ilgili olarak bilgilendirme yapmakta ve çözüm üretmektedir. Kurum personeli arkadaşlarımıza özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum.”

Hibya Haber Ajansı

Bakan Işıkhan Zonguldak’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
10. Eker I Run katılımcıları rekora koştu
10. Eker I Run katılımcıları rekora koştu
Toprak Razgatlıoğlu’ndan Portekiz’de üç podyum
Toprak Razgatlıoğlu’ndan Portekiz’de üç podyum