Başkan Büyükkılıç, Türk Sanat Müziği Kent Korosu Konseri'nde sanatseverlerle buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, büyükşehir belediyesi tarafından düzenlenen Türk Sanat Müziği Kent Korosu Konseri’ne katıldı.

102 kez okundu.
Başkan Büyükkılıç, Türk Sanat Müziği Kent Korosu Konseri'nde sanatseverlerle buluştu

Büyükşehir belediyesi tarafından kültür sanat etkinlikleri kapsamında İl Kültür Müdürlüğü Salonu’nda Mustafa Uyan’ın şefliğinde Türk Sanat Müziği Kent Korosu Konseri ücretsiz olarak gerçekleşti.

Konsere Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da katılarak, sanatseverlerle bir araya geldi. Başkan Büyükkılıç’a, İl Kültür ve Turizm Müdürü Şükrü Dursun ile daire başkanları da eşlik etti.

Konser sonrası Şef Mustafa Uyan’a kent korosu adına çiçek takdim eden Başkan Büyükkılıç, “Şehrimizin yüz akı kent koromuzun mensupları, değerli hemşehrilerim, sanatsever, müzik sever dostlarımızla, iki yıl aranın ardından böyle bir tabloyla karşılaştık. Bunun bir diğer çalışmasını Kadir Has’ta yapalım.” diye konuştu.

Büyükkılıç, vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edilen kültür sanat etkinliklerine hız kesmeden devam edeceklerini belirtip, kent korosu üyelerine seslenenerek, “Kent koromuzun sevdalısı hemşehrilerimiz sizleri çok seviyorlar. Ayrıca Ramazan ayına kadar her hafta mutlaka bir etkinliğimiz olacak ama kent koromuzun yeri bir başkadır.” dedi.

Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği konserde, Türk Sanat Müziği Kent Korosu birbirinden farklı eserler seslendirdi.

Hibya Haber Ajansı

Başkan Büyükkılıç Türk Sanat Müziği Kent Korosu Konseri'nde sanatseverlerle buluştu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli muharip uçak “KAAN” ilk uçuşunu gerçekleştirdi
Milli muharip uçak “KAAN” ilk uçuşunu gerçekleştirdi
Kıymetliler kazançlı bir gün yaşadı
Kıymetliler kazançlı bir gün yaşadı