L'Oreal Grup ve Miu Miu dünya çapında anlaşma imzaladı

L'Oreal Grup ve Miu Miu lüks güzellik ürünlerinin yaratılması, geliştirilmesi ve dağıtımına yönelik dünya çapında uzun vadeli bir lisans anlaşması imzaladı. Prada markasıyla başarılı iş birliğinin ardından Miu Miu da güzellik ürünleriyle L'Oreal Luxe’e katılıyor. L'Oreal bünyesindeki ilk parfümün 2025 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu ortaklık ile Prada’ya bağlı Miu Miu markasının güzellik kategorisinde yeni bir dönemin başlaması bekleniyor.

121 kez okundu.
L'Oreal Grup ve Miu Miu dünya çapında anlaşma imzaladı

L'Oreal Luxe Başkanı Cyril Chapuy "Prada ile başarılı ve güçlü bir ortaklık kurduk, Miu Miu'yu aramızda görmekten ve onun güzellik sektöründeki potansiyelini ortaya çıkarmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Miu Miu'nun sınırsız yaratıcılık ve deneyimle desteklenen konumlandırması L'Oreal Luxe'ün ikonik marka portföyünü mükemmel bir şekilde tamamlayacak ve koku alanında dünya çapındaki liderliğimizi güçlendirecek" dedi.

Miu Miu CEO'su Benedetta Petruzzo ise "L'Oreal gibi bir lider güzellik şirketiyle olan bu ortaklığı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu iş birliğimizle büyümemizi sürdürürken, Miu Miu'nun güzellik kategorisindeki potansiyelini açığa çıkartacağız” ifadelerini kullandı.

Miu Miu, 1993 yılında Miuccia Prada'nın bağımsız ve sıra dışı ruhundan doğdu. Modada deneysel yaratıcılığın bir yansıması olan marka, hafif ama her zaman sofistike bir dokunuşla modaya öncülük ederken risk alma cesaretini, çağdaş moda ve kültürdeki değişimlere yanıt verme konusunda keskin bir iç güdüyü temsil ediyor. Miu Miu, güzellik için sonsuz bir ilham kaynağı olarak özgürleşmiş, sofistike ve bilinçli bir kitlede yankı uyandırıyor.

L'Oreal Grup Hakkında

Dünyanın önde gelen güzellik şirketi L'Oreal Grup, 115 yılı aşkın süredir kendisini tek bir amaca adamıştır: dünya çapındaki tüketicilerinin güzellikle ilgili ihtiyaçlarını yerine getirmek. Varoluş amacı olan dünyayı harekete geçiren güzelliği yaratmak; L'Oreal Grup’un güzelliğe yaklaşımını kapsayıcı, etik, cömert, sosyal ve çevresel sürdürülebilirliğe bağlı olarak tanımlar. L'Oreal Grup, 37 uluslararası markadan oluşan geniş portföyü ve ‘Gelecek için L'Oreal’ programındaki iddialı sürdürülebilirlik taahhütleriyle herkese kalite, etkinlik, güvenlik, samimiyet ve sorumluluk açısından en iyisini sunmak için çalışır. 4 binden fazla bilim insanı ve 6 bin 400 teknoloji uzmanından oluşan özel bir araştırma ve inovasyon ekibiyle hareket eden L'Oreal Grup, Tekno-Güzellik güç merkezi olmaya odaklanırken, güzelliğin geleceğini yaratmaktadır.

Hibya Haber Ajansı

L'Oreal Grup ve Miu Miu dünya çapında anlaşma imzaladı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli muharip uçak “KAAN” ilk uçuşunu gerçekleştirdi
Milli muharip uçak “KAAN” ilk uçuşunu gerçekleştirdi
Kıymetliler kazançlı bir gün yaşadı
Kıymetliler kazançlı bir gün yaşadı