Hamza Dağ, İzmir projelerini açıkladı

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, İzmir projelerini açıkladı.

104 kez okundu.
Hamza Dağ, İzmir projelerini açıkladı

Hamza Dağ’ın konuşmasından bazı satır başları şöyle:

"Projelerimizi 11 başlıkta topladık. Bu başlıkları toplarken İzmir'in sahadan gelen önceliklerine göre baktık. Öncleikli oalrka çözüme kavuşturulması gereken hususlara göre sıralama yaptık.

Ulaşılabilir, sosyal belediyecilik, çevre altyapısı, dönüşüm, turizm, eğitim ve istihdam, akıllı şehircilik, sağlık altyapısı, tarım, spor altyapısı, kültürüyle eşsiz İzmir.

Ulaşım her şehrin nabzıdır. Ulaşım hayatın akışını belirler. Ulaşım sadece bir alt yapı meselesi değildir. İzmir Körfezini bir uçtan bir uca birleştirecek İzmir Körfez Geçidi projemiz.

İzmir'in en can alıcı sorunlardan biri olan trafik sorununa yeni çevre yolu projesini hayata geçireceğiz. Bu yol şehrin içindeki ulaşımı azaltacak. Yeni çevre yoluna 9 alandan bağlantı yolu yapacağız. İzmir’e çevre yolu projesiyle şehrimizde yeni dönem başlayacak.

Raylı sistem projelerimizle İzmir’in taşıma hattını çiziyoruz. 2 tane tramvay hattımız var. Karşıyaka ve Konak hatlarımızı birleştirerek raylı hattımızı bütünleştireceğiz.

Uyumlu bir şekilde hareket edeceğiz. Hizmetlerimiz, şehrin ihtiyaçlarına cevap verirken, kentin tarihi cazibesini tamamlayacak ve kalkınmanın, İzmir'in kültürel mirası ile uyum içinde olmasını sağlayacağız.

İzmirlilerin ortak aklı İzmir'in ortak aklı olacak. Çözüm odaklı olacağız.

İzmir'de sadece çözümlere odaklandık. Vatandaşlarımızın her anında yanında olacağız. İzmir'de her alanda hizmet sunacağız."

Hibya Haber Ajansı

Hamza Dağ İzmir projelerini açıkladı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli muharip uçak “KAAN” ilk uçuşunu gerçekleştirdi
Milli muharip uçak “KAAN” ilk uçuşunu gerçekleştirdi
Kıymetliler kazançlı bir gün yaşadı
Kıymetliler kazançlı bir gün yaşadı