Mehmet Ekinci'nin Eyyubiye'deki Seçim Bürosu Açılışı, Mitinge Dönüştü!

Şanlıurfa'nın Eyyubiye ilçesinde, yerel seçimler için Yeniden Refah Partisi (YRP) adayı olan Mehmet Ekinci'nin seçim bürosu açılışı, coşkulu bir miting havasına büründü.

2336 kez okundu.
Mehmet Ekinci'nin Eyyubiye'deki Seçim Bürosu Açılışı, Mitinge Dönüştü!

Şanlıurfa'nın Eyyubiye ilçesinde, yerel seçimler için Yeniden Refah Partisi (YRP) adayı olan Mehmet Ekinci'nin seçim bürosu açılışı, coşkulu bir miting havasına büründü. Yüzlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen açılış töreninde Ekinci, halka seslendi.

Ekinci, konuşmasında 31 Mart'ın kendisi için önemine vurgu yaparak, "31 Mart'ta görülecek hesabım var. Seçimin birincisi biz olacağız ve Eyyubiye'ye hizmet noktasında halkın taleplerini bir bir yerine getireceğiz. Özellikle emekçiler için sosyal konut projelerini hayata geçireceğiz." dedi.

Ayrıca, geçmişte Eyyubiye'nin hizmet noktasında yeterince değerlendirilmediğini belirterek, "2014'te halkın istediği adaylarla hizmetlerimizi gerçekleştirdik. Eyyubiye'ye kültürel ve sosyal hizmet alanları açtık, konut ürettik, rezerv alanları parklara dönüştürdük. Yeşil alan miktarını iki katına çıkardık ve her mahalleye Ak Evler spor salonları açtık. Gençlerimizi sokaklardan kurtardık ve onlara destek olduk. Kadın kültür merkezleri kurduk ve turizm projeleri geliştirdik. Biz, sosyal medya ve algı belediyeciliği yapmıyoruz. Doğru kararlar almak için herkesin eşit katılımına inanıyoruz. Emekçilerimiz için sosyal konut projeleri üreteceğiz." şeklinde konuştu.

Ekinci ayrıca, "Bizde sosyal medya ve algı belediyeciliği yok. Körler sağırlar birbirlerini ağırlamayacak. Yuvarlak masa oturumlarında doğru kararlar alınmaz." diyerek, şeffaflık ve etkili yönetim vurgusu yaptı. "Emekçiler için sosyal konut projeleri üreteceğiz." sözleriyle de halka olan taahhütlerini pekiştirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnce'den Semt77 Yalovaspor’a tebrik
İnce'den Semt77 Yalovaspor’a tebrik
Şanlıurfa'da denetimler bayramda da devam etti
Şanlıurfa'da denetimler bayramda da devam etti