Nilüfer Belediyesi'nden "Bizim Ev" buluşması

Nilüfer Belediyesi Bizim Ev Engelliler Sosyal Yaşam Destek Merkezi katılımcıları, Engelliler Haftası çerçevesinde düzenlenen açık hava etkinliklerinde yer aldı.

112 kez okundu.
Nilüfer Belediyesi'nden

Nilüfer Belediyesi, Engellier Haftası kapsamında Bizim Ev Engelliler Sosyal Yaşam Destek Merkezi (Bizim Ev) katılımcılarına etkinlikler düzenledi. ATA Park’ta gerçekleştirilen açık hava etkinliğine Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir ile eşi Nuray Özdemir, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Okan Şahin, ebeveynler ve çevredeki vatandaşlar katıldı.

Etkinlikte konuşan Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, Engelliler Haftası’nın bir kutlama değil, farkındalık haftası olduğuna dikkat çekti.

Engelsiz bir kent oluşturmak için büyük çaba sarf edeceklerini vurgulayan Başkan Özdemir, “Nilüfer, bu konuda örnek çalışmalar yaptı. Biz de bu dönemde güzel işler yapacağız. Engelli bireyleri sanatın, sporun, hayatın ve iş yaşamının içinde tutmamız gerekiyor. Biz de Nilüfer Belediyesi olarak engelli bireylere yönelik verilen eğitimlerin yanı sıra onları iş yaşamına kazandırmayı, değer üretmelerini hedefliyoruz. Nilüfer Belediyesi için en kıymetli projelerden biri budur. Her konuda sizlerin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Nilüfer Belediyesi'nden "Bizim Ev" buluşması
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzlanda'da yeni volkan patlaması başladı
İzlanda'da yeni volkan patlaması başladı
Baerbock: Irkçılığın toplumumuzda yeri olmamalıdır
Baerbock: Irkçılığın toplumumuzda yeri olmamalıdır