Ak Parti İl Başkanı Kırıkçı’dan Şeyhanlılar Federasyonuna Ziyaret-(VİDEO)

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ve beraberindeki parti teşkilatı ile birlikte Şeyhanlılar Federasyonu ziyaret etti.

2250 kez okundu.
Ak Parti İl Başkanı Kırıkçı’dan Şeyhanlılar Federasyonuna Ziyaret-(VİDEO)

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ve yönetimi saha çalışmaları kapsamında Şeyhanlılar federasyonu oldu. Şeyhanlı Aşiretleri Derneklerinin bir araya gelerek kurmuş olduğu Şeyhanlılar Federasyonuna ziyaret gerçekleştiren Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Federasyonun Eyyübiye'de bulunan merkez binasında Federasyon yönetim kurulu üyeleri Haşim Şeyhanlıoğlu ve  Genel Sekreter Murat Basyan ve federasyon üyeleri tarafından karşılandı. Ziyarete Demokrat Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa Polat, Antalya Şanlıurfalılar dernek başkanı Mehmet Uymaz, Avukat Vedat KAPLAN  Psikolog&Aile Danışmanı Halil Ertuğrul hazır bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Federasyon yönetim kurulu üyesi Haşim Şeyhanlıoğlu, "bu gün İl i başkanım ve değerli yönetimi ile bizi ziyarete geldiler daha önce de demiştik kapımız bütün siyasi partilere açık vatana millete  hayırlı olan kim olursa olsun ellimizden geldiği kadarıyla yanlarında duracağız destek olacağız ki geleceğimizi yönlendirelim, geleceğimiz daha güzel yerlere taşımak adına buraya kadar yorulup geldiğiniz için  hepinize teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum dedi " dedi.

Ak Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, ev sahibi Şeyhanlılar federasyonu ve  yönetiminin kendilerini layıkıyla ağırlamasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek "şehrimizin kadim şehir olması dolayısıyla bizim yapılanmamız dolayısıyla da şehrimizde kanaat önderlerine, toplum önderlerine, saygın, seçkin insanlara çok büyük ihtiyaç var hem fakirimizi fukaramızı gözetmek,  mazlumu gözetmek açısından hem de insanlar arasında barışı sulhu sağlamak açısından. Bu yüzyıllardır Urfa’mızda devam eden bu güzel hasret bu gün Şeyhanlı federasyonu ve yönetimini  ziyaret ettik Bizleri kabullerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Ben görüyorum ki ve şahit oldum ki bu konuda çok yoğun çalışma içerisindeler büyük bir çaba içerisindeler ben Şeyhanlı federasyonu ve yönetimini  tebrik ve takdir ediyorum Allah yar ve yardımcıları olsun." dedi.

Ak Parti İl Başkanı Kırıkçı’dan Şeyhanlılar Federasyonuna Ziyaret

Ak Parti İl Başkanı Kırıkçı’dan Şeyhanlılar Federasyonuna Ziyaret
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnce: “Medya kanallarına sesleniyorum seçim gecesini konuşalım”
İnce: “Medya kanallarına sesleniyorum seçim gecesini konuşalım”
Fauci:
Fauci: "Covid-19 virüsünü ben yarattım"