Başkan İnan'dan Beyazgül'e sert tepki! Allah bizi sizden kurtarsın-(VİDEO)

Siverek Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Başkanı Hacı İnan'ın, geçen hafta STK'lara yönelik toplantıda kullandığı sert sözleri sosyal medyada gündem oldu.

2493 kez okundu.
Başkan İnan'dan Beyazgül'e sert tepki! Allah bizi sizden kurtarsın-(VİDEO)

Siverek Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Başkanı Hacı İnan'ın, geçen hafta STK'lara yönelik toplantıda kullandığı sert sözleri sosyal medyada gündem oldu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafın Cumhuriyet Sosyal tesislerinde sivil toplum kuruluşları tarafından yapılan toplantıda, Siverek Sanayi Sitesi Başkanı Hacı İnan söz alarak Başkan Beyazgül'e defalarca yapılmayan hizmetlere yönelik sert tepki gösterdi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün geçtiğimiz hafta Cumhuriyet sosyal tesislerinde bazı STK Başkanlarıyla yaptığı toplantıda, dikkat çekici tespitler yapıldı.

Siverek Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Başkanı Hacı İnan'ın toplantıda yaptığı konuşma sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

İşte Hacı İnan'ın Başkan Beyazgül ve ekibini hedef alan sert sözleri:

''Siverek'in tarih boyunca 2 kez cezalandırıldı. İlk kez 1926'da ilçe olma hakkımız elimizden alınarak cezalandırıldık. Şanlıurfa Büyükşehir olduktan sonra ise ikinci kez cezalandırıldık.

Sayın Büyükşehir Belediye Başkanım, İlçe Belediye Başkanlarının önünü açın, yardımcı olun.

Vatandaş Siverek Belediye Başkanına oy vermiş, onu tanıyor.

Bu 25 metre genişliğindeki yol, bu park Büyükşehir'e ait.

Belediye Başkanlarımız bu anlamda sıkıntı yaşıyor.

Büyükşehir'den biz bir şey görmedik. Siverek Belediye Başkanının çabasıyla Siverek kalesinin etrafı açıldı.

Siverek ilçemizin nüfusu 300 bine dayanmış durumda. Size sorsam; 300 bin nüfuslu bir yerde Allah korusun yüksek katlı binalardan birinde yangın çıksa 5 metre uzunluğundaki itfaiye aracıyla ne yapabilirsiniz?

İlçemize İtfaiye aracı lazım, trafik sıkıntımız vardır.

Sayın Başkan, şimdiye kadar bizimle kaç kez görüştünüz?

Bazı şeyler düzeliyorsa İlçe Belediye Başkanımızın çabaları sonucudur.

Biz Büyükşehir'den bir şey görmedik, Allah bizi sizden kurtarsın, temennim odur.

Bize üvey evlat gözüyle bakıyorsunuz ama bu böyle devam edemez..''

''BİRKAÇ DEFA DİLEKÇE VERDİM ''

Siverek Sanayi Sitesi Başkanı Hacı İnan açıklamasında;''Benim küçük sanayi sitemde sana defalarca dilekçe yazdım.Birkaç defa dilekçe yazarak gene burada size dediğim halde ben büyükşehirden bişey beklemem.Sağolsun belediye başkanım Ayşe Çakmak sizinde görevini alarak benim Siverek sanayi siteme 5 bloka beton döktü.Ama benim iki ara yolumu hala yapmadın.Sizden istirhamım bugün Siverek belediyesi Siverek nüfusu 300 bindir.Sizden sorsam 300 bin nüfuslu bir yerde sizden sorsam 5 metre uzunluğunda itfaiye aracımız var.Siverek'te 24 katlı dairelerimiz var.Allah korusun bir yangın çıksa biz ne yaparız.İtfaiye erlerimiz azdır.Trafik sıkıntımız vardır.''

''ALLAH BİZİ SİZDEN KURTARSIN''

Sayın başkan fazla yapacak bişey yok.Biz STK'lar olarak kaç sefer bizimle görüştünüz.Biz Büyükşehir'den bizi görmedik.Yani Allah bizi sizden kurtarsın.Temennimiz odur.Bize meralar gözüyle bakıyorsun.Ama bu böyle devam etmez." dedi.

'ANLAŞILAN BIÇAK KEMİĞE DAYANDI'

Hacı İnan'ın sosyal medya hesabında yer alan bu videoyu paylaşan Eyyübiye eski Belediye Meclis üyesi Bilal Tekatlı, 'Sosyal medya ve her yere boy boy fotoğraf asmakla hizmet yapılmıyor. Bu şekilde belli bir süre susturabilirsiniz. Anlaşılan artık Bıçak Kemiğe dayandı.'' yorumunu yaptı.

 

# Başkan İnan'dan Beyazgül'e Allah bizi sert tepki! sizden kurtarsın Belediyesi SON DAKİKA | belediye olarak devam başkan Şanlıurfa sert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çevre koruma için dronlar meyve bahçelerini izledi
Çevre koruma için dronlar meyve bahçelerini izledi
Hentbol ligleri
Hentbol ligleri