Girişim Haberleri duyurdu

Girişim Haberleri tarafından duyurulan GHUP projesi, geçtiğimiz günlerde girişimcilere tanıtıldı! Girişim Haberleri her geçen gün kendini ve sektörü geliştirmeye devam ediyor.

164 kez okundu.
Girişim Haberleri duyurdu

Geçtiğimiz perşembe günü CoBAC Workspace’de gerçekleştirilen lansman ile, Girişim Haberleri yeni bir projesini duyurdu.

GHUP, girişimcilik ekosisteminde sesini duyurmak isteyen girişimlere medya desteği sağlıyor. Sağlanan destekler arasında; 1 bülten gönderimi ve 1 podcast çekimi yer almasının yanında; her ay düzenlenecek konsept içerikli networking etkinliğiyle de sektörün nabzını tutmayı hedefliyor.

Networking etkinlikleriyle sektördeki iş birliği ağını geliştirmeyi hedefleyen Girişim Haberleri, ekosistemde; güncel, yenilikçi, geniş yayın araçları ile özgün bir medya olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Girişim Haberleri kurucusu İsmail Karaçengel ise düşüncelerini, “Her geçen gün Girişim Haberleri olarak ekosistemi geliştirmek için çalışmalar yapıyor, onlarca girişim ile bir araya gelerek ekosistemi nasıl geliştirebileceğimiz üzerine yeni yol haritaları hazırlıyoruz. Yayın hayatımıza başladığımız ilk günden itibaren hedeflerimiz ve hayallerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor. GHUP projemiz girişim ekosistemine yeni bir soluk getireceğinden eminiz” şeklinde ifade etti.

Girişim Haberleri tarafından ilki düzenlenen GHUP Networking etkinlikleri hız kesmeden ekim ayında da devam edecek. Şimdide davetliler arasında yerinizi almak, bir girişimin yatırım serüvenini dinlemek ve yeni girişimcilerle daha interaktif bir sohbet geliştirip tanışmak isterseniz aşağıdaki kayıt sayfasından GHUP’a kaydolabilirsiniz.

Girişim Haberleri duyurdu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
10. Eker I Run katılımcıları rekora koştu
10. Eker I Run katılımcıları rekora koştu
Toprak Razgatlıoğlu’ndan Portekiz’de üç podyum
Toprak Razgatlıoğlu’ndan Portekiz’de üç podyum