Deva Partisi İl Başkanından Ölüm Yolu ile İlgili Dikkat Çeken Peşkeş Teklifi-(VİDEO)

Deva Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Avukat Ahmet Tüysüz’den iktidara sıra dışı bir peşkeş teklifi geldi. Tüysüz, ‘‘gerekirse bu yolun ihalesini de yandaşlarınıza peşkeş çekin ama bu ölüm yoluna bir an önce başlayın.’’

2449 kez okundu.
Deva Partisi İl Başkanından Ölüm Yolu ile İlgili Dikkat Çeken Peşkeş Teklifi-(VİDEO)

Deva Partisi Şanlıurfa il başkanı Avukat Ahmet Tüysüz, Suruç İlçe başkanı Yakup Çelik ve beraberindeki heyet Suruç Meydanında Şanlıurfa ve Suruç arasındaki ölüm yoluna dikkat çekmek için basın açıklamasında bulundu.  Sözlerine Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘‘Millete Hizmet Eden, Onun Efendisidir’’ ile başlayan Tüysüz sıra dışı bir çağrıda bulundu. Tüysüz, ‘‘gerekirse bu yolun ihalesini de yandaşlarınıza peşkeş çekin ama bir an önce başlayın’’ dedi.

Deva Partisi İl Başkanı Tüysüz, bugün Şanlıurfa ve Suruç arasında adeta ölüm yoluna dönüşen karayolu için basın açıklaması düzenledi. Suruç ve Şanlıurfa arasındaki 18 kilometrelik yolun ölüm yoluna dönüştüğüne dikkat çeken Tüysüz, ‘‘bir canı daha bu yola kurban vermek istemiyoruz. Buradan iktidara sesleniyoruz. Gerekirse diğer illerde olduğu gibi bu yolun ihalesini de yandaşlarınıza peşkeş çekin. İnsan hayatının söz konusu olduğu bu konuda itirazımız olmayacak. Yeter ki biran önce bu yolun yapılmasına başlanılsın.’’dedi.

Diğer yandan Şanlıurfa ve Suruç arasındaki İpekyolu’nun 18 kilometrelik kısmı tek gidiş tek dönüş olduğu için hemen hemen her hafta ölümlü kazalara sebebiyet vermekte. Yetkililer tarafından tartışmalı yolun ihalesi yapıldı denmesine rağmen herhangi bir çalışma yapılmadığı görülüyor. Vatandaşlar arasında “ölüm yolu” adı verilen Suruç Şanlıurfa arasındaki İpekyolu can almaya devam ediyor.

Deva Partisi İl Başkanından Ölüm Yolu ile İlgili Dikkat Çeken Peşkeş Teklifi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Egeli madencilerin 2023 hedefi 1 milyar 400 milyon dolar ihracat 
Egeli madencilerin 2023 hedefi 1 milyar 400 milyon dolar ihracat 
İyi veri iyi piyasa
İyi veri iyi piyasa