SON DAKİKA | Şanlıurfa'da evin önünde park halindeki otomobil çalındı

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde evin önünde park halinde olan otomobil kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çalındı.

2481 kez okundu.
SON DAKİKA | Şanlıurfa'da evin önünde park halindeki otomobil çalındı

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde bir otomobil kapının önünde çalındı.

Şanlıurfa’nın merkez Eyyubiye ilçesine bağlı Yenice mahallesinde Halil Aslan'a ait 01 RG 848 plakalı otomobil kapının önünde çalındı.

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde meydana gelen olayda Halil aslan adlı vatandaşa ait 01 RG 848 plakalı araç kapının önünde park halindeyken çalındı. Sabah aracının kapının önünde olmadığını fark eden Halil Aslan, durumu polise bildirdi.

Kim ya da kimler tarafından çalındığı bilinmeyen 01 RG 848 plakalı araç hırsızlar ile birlikte kayıplara karıştı. Aracın bulunması için çalışma başlatan polis ekipleri her yerde hırsız veya hırsızları arıyor. Araç sahibi Halil Aslan da sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile aracını arıyor.

ŞANLIURFA'DA HIRSIZLIK OLAYLARI ARTTI

Vatandaşlar araçlarını bile evin önüne park edemez duruma geldi. Hırsızlar ellerine geçen her şeyi adeta talan edercesine çalıyor. Öte yandan Şanlıurfa'nın simgesi haline gelen Balıklıgöl'e gelen yerli ve yabancı turistlerin de arabalarına dadanan hırsızlar Şanlıurfa turizmini de olumsuz etkiliyor.Vatandaşlar emniyetin bu konuda daha duyarlı olması için Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat ULUCAN'nı  bu konuda daha duyarlı olmaları hususunda çağrıda bulundular.

Şanlıurfa'da evin önünde park halindeki otomobil çalındı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Askeri Ateşe eşleri, depremzede kadın ve çocuklarla buluştu
Askeri Ateşe eşleri, depremzede kadın ve çocuklarla buluştu
Baharın güzelliğine bürünen üniversite yerleşkeleri
Baharın güzelliğine bürünen üniversite yerleşkeleri